Menü

Sıkça Sorulan Sorular

İade Şartları

Kargo Prosedürü

Siparişiniz depomuzda bulunuyorsa, 12:00’a kadar verilen siparişleriniz gün içinde kargoya verilir.

Kargo sürecini “Hesabım” alanında yer alan “Siparişleriniz” bölümünden takip edebilirsiniz. “Sipariş Durumunda yer alan açıklamaya tıkladığınızda kargonuzun nerede olduğunu rahatlıkla takip edebilirsiniz.

https://saatimarka.com mağazada yapacağınız tüm alışverişlerinizde kargo ücreti Saat Ofis tarafından ödenmektedir.

İade Şartları

Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade, 30 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.

Tahrip edilmiş, kullanılmış, kutusuz, garanti belgesi ve aksesuarları eksik olan ürünlerin iadesi ve değişimi kesinlikle yapılamamaktadır.

Siparişiniz tarafınıza ulaştığında ürün ile ilgili herhangi bir problem var ise aynı gün içerisinde iletisim@saatofis.com adresine durumu bildirmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcilerimiz konu ile ilgili en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

İade ve değişim işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi MNG Kargo ile “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz. MNG Kargo şirketi haricinde gelen “Karşı Ödemeli” gönderilerde, gönderim ücreti tarafınızdan ödenmektedir.

İade gönderilerinizde iade kargo kodu olarak mutlaka 281909834 numarasını giriniz. Bu sayede kargonuz hızlıca ve sorunsuz olarak elimize ulaşacaktır.

İade ve değişim hakkında detaylı bilgi için; +90 549 746 36 95 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Kargo kodu ile gönderim yaptıktan sonra kargonuzun tarafımıza ulaşmasıyla birlikte teknik servis kontrolleri yapıldıktan sonra:

İade işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde tarafınıza yansır. Bu sürece Saat Ofis müdahale edememektedir.

Değişim işlemleriniz ortalama 3 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Aksi takdirde müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibata geçecektir.

Online mağazamızdan aldığınız ürünleri faturası veya değişim kartı ile dilerseniz sitemizde yer alan mağazalardan herhangi biri ile iletişime geçerek değişim yapabilirsiniz.

İade ve değişim işlemleri için ürünün faturasının aslını da kargo içeriğine ekleyip, tarafımıza gönderebilirsiniz.

Sadece anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo firmasından kargo iade işlemlerini yapabilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile iade işlemi sağlanmamaktadır.

WhatsApp İrtibat Hattımız